Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sorularınız

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Sorularınız Empty Sorularınız Perş. Haz. 07, 2012 6:34 am

Aphrodis Audrey Phyllis

Aphrodis Audrey Phyllis
Fortunatus | Tiro
Fortunatus | Tiro

Sorularınızı burada belirtebilirsiniz.<br>

2Sorularınız Empty Geri: Sorularınız Salı Haz. 12, 2012 2:01 pm

Larissa Barrett

Larissa Barrett
Ingenious | Tiro
Ingenious | Tiro

Kurgu konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorum. Mesela bu ruh hayvanlarımızın tam olarak olayı ne? Yani tamam bize ait oluyor, sadece biz görebiliyoruz vs... anladım. Ama mesela konuşabiliyorlar mı? Ve tam olarak bize nasıl bir katkıları var? Bir de öğrencilerin hepsi aynı yaşta olmadığına göre okula belli bir yaşa geldiğimizde çağrılmıyoruz. O halde nasıl çağrılıyoruz? Nasıl keşfediliyoruz? Bence bu konularla ilgili bir bilgilendirme yayınlanmalı çünkü kurgu ve rp'ler açısından ciddi sıkıntılar olabiliyor. Site daha öncede varmış sanırım. Birçok üye bu konuda bilgili ama benim gibi ilk kez üye olanlar için bu tarz bir şey yaparsanız çok minnettar kalacağız. Sevgiler.

3Sorularınız Empty Geri: Sorularınız Salı Haz. 12, 2012 4:03 pm

Barbara Elvfsie

Barbara Elvfsie
Ingenious | Tiro
Ingenious | Tiro

Şimdi şu şekilde. Evet ruh hayvanınız konuşabilir. Dert ortağınız hayali arkadaşınız gibi düşünün. Katkısını da siz beliriyorsunuz. Vicdanınız gibi mesela sizi yönlendiriyor. Okul konusuna geçince evet hepiniz liseye başlıyorsunuz aynı yaşta. Fakat bu lise diğer liseler gibi değil. Herkes tiro, fakat neden herkes 17 değil diyorsun mesela. O, karakterin kurgusuna kalmış bir şey. Ona karışmıyoruz. Ayrıca başka bir şey olursa p.m'den konuşabiliriz canım.

https://chosenmasterrpg.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]