Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Varg Kjørsvik

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Varg Kjørsvik Empty Varg Kjørsvik C.tesi Haz. 09, 2012 9:30 pm

Varg Kjørsvik

Ingenious | Tiro
Ingenious | Tiro

#Ad Soyad: Varg Kjørsvik
    #Karakter Yaşı: 20
    #Yeteneğinizi Açıklayınız:
    Üzerinde gerçekleşen "istenmeyen" deney sonucu kuantum alanı ile etkileşimde kalan bir bilince sahip. Bunun sonucunda istediği kadar kozmik kuantum enerjisiniyi, irade ve hayal gücüyle sınırlı olarak, absorbe edip yönlendirebilir. Bu enerjiyi çeşitli alanlarda kullanabilir. Çoğunlukla eneryiji kuvvet alanı baloncuklarına, patlayan "bomba"lara çevirir ama en çok kullanılan basitçe enerji patlamalarıdır. Kuantum alanı ile etkileşimde olması sebebiyle, maddenin çok sayıda madde alanının enerji kuantumundan oluşmasına dayanarak, maddeleri saf enerjiye, ters yönlü olarak da enerjiyi maddeye dönüştürebilmektedir.
    #Yeteneğinizin farkına ilk ne zaman vardınız?: Yetenekleriyle tanışması ve yeteneklerini kazanması, aynı zaman diliminde gerçekleşiyor. Bir bilim insanı olan babası kendi özel labaratuarında bir dizi deneyler yaparken kendisi de ona yardım ediyordu. Subatomik partüküllerle ilgili bir dizi deneyi içeren bir projeye yardım ettiği günlerden birinde, deney malzemelerini kontrol ederken sistemin kilitlenmesi ve o içerideyken deneyin başlamasını babası dehşet içinde izlerken vücudu moleküllerine ayrıldı ve yok oldu. Yeteneklerini kazanması da buınun sonucunda oldu. Vücudunun aksine yok olmayan bilinci, elde ettiği yetenek sayesinde yavaş yavaş bedenini geri toplamayı başardı. İlk başta babasının deneylerini devam ettirdiği ve bedeninin atomize olduğu deney odasının içinde, masmavi parlayan bir sinir sistemi, beyin ve bağlı iki göz görünüp yok oldu. Bir kaç gün sonra yine aynı yerde, kas sisteminin yarısı var olan bir iskelet belirip çığlık atıp tekrar kayboldu. Varg, dağılmasının iki hafta sonrasında, o deney odasının ortasında bütün bir vücutla ortaya çıktı. Kazandığı yeteneğin en üst seviyesiydi bu, dominus olana kadar bir daha böyle bir şey yapamayacaktı. Yetenekleriyle ilk karşılaşmasında yeteneklerinin doruk noktasını görmesi, parçalandığı anda oldukça üst seviyede kaldığı nükleer etkileşimlerin; bilincinin kuantum alanıyla maksimum etkileşimde bulunmasını sağlamasındandı.
    #Yeteneğinizin dört seviyede geçireceği evrimi açıklayınız:
    Tiro; Kuvvet alanı baloncukları, bombaları enerji patlamaları vb. şekillerde kuantum enerjisini kullanabilir.
    Gui; Dokunduğu maddeleri enerjiye çevirebilmeye başlamıştır.
    Sollers; Etrafında 2 km çapındaki maddeleri dokunmadan enerjiye çevirebilmeye başlamıştır.
    Dominus; Enerjiyi maddeye dönüştürebilmeye başlamıştır. Geri tepmesi; dönüştürdüğü enerjinin büyüklüğüne bağlı olarak beyin hücrelerinde çeşitli komplikasyonlar oluşur, hücreleri zarar görür.

2Varg Kjørsvik Empty Geri: Varg Kjørsvik C.tesi Haz. 09, 2012 9:32 pm

Francisco Djakovic

Francisco Djakovic
Principes
 Principes

Yeteneğiniz onaylanmıştır, iyi rpler. ^^

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Varg Kjørsvik