Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Biraz pratik.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Biraz pratik. Empty Biraz pratik. Çarş. Haz. 13, 2012 6:29 am

Xavier John Redmond

Xavier John Redmond
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro

Uzun zamandır yeteneğimi kullanmıyordum bu zamana kadar hiç gerek duymamıştım nasıl kullanılıcağını ve kontrol ediliceğini bilmiyordum. Bunları öğrenmek için Arena'ya gitmek için yola koyuldum bu saatte orada kimse olamazdı. Bahçeye çıktığımda derin bir nefes aldım etraf çok güzel kokuyordu daha sonra iki ağacın arasında duran bir kapı gördüm ileride orası Arenaydı koşar adımlarla yürüyordum pratik yapmak için can atıyordum.

Kapının önüne geldiğimde etrafa bakındım birkaç saniye sonra kapıyı açtım ve içeriye girdim oldukça büyüktü buraya ilk kez giriyordum. Yeteneğimi kullanmak için elektronik eşyaların bulunması gerekiyordu gözüme çarpan sadece arenayı aydınlatmak için kullanılan ışıklandırmalar takıldı. Işıklandırmalara yaklaştım ve başımı yukarıya kaldırdım. Yeteneğimi nasıl kullanıcağımı bilmiyordum o an sadece küçükken yaşadığım korkuyu düşündüm. Vücudum uyuşuyor gibiydi özelliklede kollarım gözlerim kapalıydı ne olucağına dair bir fikrim yoktu. Bir anda ellerimi hissetmemeye başladım gözlerimi açtığımda elektriğin elimde dolaştığını gördüm daha sonra elimi soldaki ışıklandırmanın hizasında kaldırdım ampulleri patlamıştı. Konsantre olamadığımı düşündüm derin bir nefes alıp sağ taraftaki ışıklandırmanın hizasında elimi kaldırdım ampuller teker teker yandı şimdi o elektriği nasıl geri alıcağımı düşünmeliydim. Elektriği tutup alırmış gibi elimi çektim havada gördüğüm elektrik akımı doğruca elime girdi vücudumda daha önce hissetmediğim bir duygu hakimdi büyük bir acı haykırmama neden olmuştu bu elektriğin verdiği acıydı yerde birkaç saniye kıvrandıktan sonra ayağı kalktım. Yavaş yavaş kontrol etmeyi öğrenicektim ama zorlu bir eğitim süreci olucaktı...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]