Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ne Lise mi ?

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ne Lise mi ? Empty Ne Lise mi ? Ptsi Haz. 11, 2012 7:20 pm

Xavier John Redmond

Xavier John Redmond
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro

Ne Lise mi? Tanrım, buraya gelmekle çok büyük bir aptallık ettim. Bir sürü çocuğun bir arada yatıp kalkacağı iğrenç bir yer. Bir yandan güzeldi burada yeteneklerimi geliştirebilirdim. Bir anda Büyük binanın önünde durduğumu farkettim yavaş adımlarla içeriye girdim. Etrafa bakınıyordum değişik bir yerdi. Kasvetli bir havası vardı. Giriş katında büyük bir salon vardı gözüm oraya takılmıştı oldukça büyüktü...

Daha sonra merdivenlere yöneldim geniş ve büyük merdivenlerdi yavaş yavaş çıkıyordum etrafı gözlüyordum değişik bir yerdi. Beşgen bir holdeydim takımların adı yazılı beş tane kapı vardı tam ortaya geldiğimde sağ tarafta "Sobrius" yazısını gördüm burası benim takımımın yatakhanesiydi. İçeride kaç kişi olucağımızdan haberim yoktu ama benim için çok sıkıcı olacağı kesindi. Yavaşça kapıyı açıp içeriye girdim kimse yoktu. Yatakhanede mavi rengin tonları mevcuttu tek kişilik yataklar oldukça rahat görünüyordu. Bavullarımı seçtiğim yatağın yanına koydum ve kendimi yatağa salıverdim. Okumayı sevdiğim bir kaç kitabımı komidin'in üzerine koydum. Yataktan kalkarak yatakhaneden ayrıldım.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]